Büyükşehir Maltepe Caddesini yeniliyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Maltepe Caddesi’nde yenileme çalışması başlattı. Başkan Yüce de çalışmaları yerinde inceledi 

Büyükşehir Maltepe Caddesini yeniliyor

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Maltepe Caddesi’nde başlayan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Yol Bakım ve Koordinasyon Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler marifetiyle sürdürülen çalışmalara ilişkin bilgiler alan Başkan Ekrem Yüce, bölgede bulunan esnafları da ziyaret ederek, hayırlı işler temennisinde bulundu. Başkan Yüce, çalışmaları hızla tamamlayacaklarını ve oluşan rahatsızlığı kısa sürede önleyeceklerini dile getirerek, asfaltın hayırlara vesile olmasını belirtti.

Çalışmalar başladı
Maltepe Caddesi’nde 2 bin 100 metrelik güzergahı yenilemek için çalışmaları başlattıklarını ifade eden Başkan Ekrem Yüce, “Maltepe Mahallemizin yoğun olarak kullandığı caddede deforme olan yolu yenilemek için çalışmalarımız başladı. İlk olarak asfaltı kaldırdık ve hemen ardından ise asfalt serim işlemlerini tamamlıyoruz. Çalışmalar dolayısıyla bölgede oluşan rahatsızlık dolayısıyla da hemşehrilerimizden hassasiyet bekliyoruz. İnşallah en kısa sürede çalışmalarımız tamamlanacak ve Maltepe Caddesi sağlıklı ve konforlu bir yola sahip olacak. Şehrimiz genelinde de inşallah asfalt çalışmalarımızı belirlenen program dahilinde sürdüreceğiz. Hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2020, 17:42
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Akcapakca
Akcapakca - 5 ay Önce

Kuzey terminal çevre yolunu da bekleriz

esc
esc - 4 ay Önce

bence beklemeyin kuzey terminaline.yol birakmadilar gececek.iki arac zor geciyor.park olmasin cadde ustune diye muhtemelen ama eski bi yerlesim yeri olan maltepede zaten park sorunu var.yolu daraltacagina musait yerlere cepler yapilsa da cozum odakli bi belediyecilik sergilense daha iyi degil mi.bence de park edilmesin cadde ustune ama millet arabasini katlayip evine mi goturecek.genis yerlere cep yap.rahatlasin yol.yasak mi,kanuna mi aykiri anlamadim ki ben bu isi.

SIRADAKİ HABER