Erenler sokaklarında parkeler yenileniyor

Erenler Belediyesi son bir ayda 8 bin metre kare alanda parke yenileme çalışması gerçekleştirdi.

Erenler sokaklarında parkeler yenileniyor

Erenler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında sokaklarda yenileme çalışmaları sürüyor. Yapılan bilgilendirme açıklamasında alt yapı çalışmaları tamamlanan sokaklarda parke çalışmalarının sürdüğü ifade edildi. 

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Çalışma hakkında bilgi veren Erenler Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Cerrahoğlu, “Ekiplerimiz son bir ay içerisinde Dilmen Mahallesi 6042, Bağlar Mahallesi 7051, 7024, 7094, Merkez Mahallesi 1032, Küpçüler Mahallesi 3013, Yenimahalle 2068 no’lu sokaklarda parke yenileme çalışmalarını tamamlandı. Bu kapsamda son bir ay içerisinde 8 bin metre kare alanda parke yenileme çalışması gerçekleşti” ifadelerini kullandı.
 

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erenler Halkı
Erenler Halkı - 2 ay Önce

Erenler belediye başkanına çağrımdır... Allah rızası için, İsmini bile ilçesinden alan erenler mahallesi 206 ve 174 sokak ve oradan e5 karayoluna bağlanan yolu ne zaman düzgün bir asfalt atacaksınız. Bir de AVM olu olacak üstelik 2 avm yede buradan gidiliyor. Vizyon meselesi tabi. Acaba Sanayi yolu olduğu için bilinçli bozuk yol olsun isteniyor olabilirmi. Esnafın işleri açılsın diyemi acaba? Hergün bu yolu mecburen kullanıyorum bu hafta akslar amoritisörlerden dolayı 3000 TL para harcadım vebali 20 yıldır bu yolu sadece yama yapıp düzgün asfalt atmayan yöneticilerindir. Tavsiyem belediye başkanı olarak ilk önce ilçenizi yönetici bakış açısı ile gezmenizdir. Etrafı gözlemleyebilmesiniz. Umarım bu tavsiyelerimizi değerlendirebilir ve koltuğu kaybetmeden bir ders çıkarabilirisiniz.