Esnafın sorunlarını dinledi 

Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan, Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğinde (SESOB) meslek odaları başkanlarıyla bir araya geldi. Çalışmalar ile ilgili Erkan’a brifing verildi.

Esnafın sorunlarını dinledi 

SESOB Eğitim Salonu’nda birliğe bağlı oda başkanları ile bir araya gelen Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan’a çalışmalar ve hizmetlerle alakalı brifing verildi. SESOB Başkanı Hasan Alişan, Genel Müdür Necmettin Erkan’ı birlik hizmet binasında ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, esnaf ve sanatkarların sorun ve taleplerini de aktardı.
ÇÖZÜM ODAKLI 
Ticaret Bakanlığı Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Erkan, 2012 yılında göreve geldikten sonra esnaf ve sanatkârlar için çalışmalar başlattığını ifade ederek, “İlk çalışmamız esnaf ve sanatkarın sorunları nedir? Nasıl bir yol çizilebilir. Bununla ilgili bakanlık olarak 8 üniversite ile sektörel çalışma yaptık. Bu çalışmayı yaparken öncelikle sizlerin sorunlarını dinledik, bununla birlikte sorunların akademik çevresiyle birlikte çözüm odaklı çalıştık. Sorunları biliyor ve yakından takip ediyoruz” dedi. Serkan OK

Serkan OK

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER