Gazeteciler ıhlamur fidanı dikti 

Adapazarı Belediyesi, şehirdeki gazetecilerle birlikte ıhlamur fidanı dikimi etkinliği yaptı. 250 fidan, Gazeteciler Hatıra Ormanında toprakla buluştu 

Gazeteciler ıhlamur fidanı dikti 

Serkan OK'un haberi

Adapazarı Belediyesinin yapmış oldukları Gazeteciler Hatıra Ormanında gerçekleşen 250 ıhlamur fidanı dikimi programına Başkan Mutlu Işıksu başta olmak üzere belediye başkan yardımcıları Hilmi Kızılcık ve Fatih Çelikel, AKP Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü  Hüseyin Bahar, Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Engin Kaşdaş, Sakarya Yenihaber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Canadalı Medya A.Ş yönetim kurulu başkanı Turan Kalfa, gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Mustafa Kaya, gazetemiz Haber Müdürü İbrahim Şener Sak,Sakarya Kitap, Kırtasiye, Büfe, Gazete Bayileri, Temel Maddeleri Satıcıları, Kantinciler Esnaf Odası Başkanı Coşkun Bilir, kamu kurum ve kuruluşlarda çalışan basın müdürleri ile Sakarya basını katıldı. 
250 FİDAN TOPRAKLA BULUŞTU
Günün anlam ve önemi ile ilgili konuşan Başkan Işıksu, “10 Ocak çalışan gazeteciler günü hatırasına şehrimizde görev yapan yerel medya basın mensuplarına katılım sağladıkları için teşekkür ediyorum. Onlar için böyle bir yer hazırladık. Toplamda 250 tane ıhlamur fidesini hep birlikte dikimini gerçekleştirdik. Bunlara hep birlikte bakacağız. Her birinin bir plakası olacaktır. Ben gazetecilerimizin biz yerel yöneticilerin ya da kamu kurum yöneticilerin her birinin eksik tarafını gördüklerini biliyoruz. Bizde onlar bu görevleri icra ederken destek olmaya gayret ediyoruz. Onlarında desteğini hissediyoruz” ifadelerini kullanırken katılımcılar 250 ıhlamur fidanı toprakla birleştirdi. 
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2020, 12:28
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER