Genel Başkan Ali Yalçın Sakarya’ya konuk oluyor

Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesinin organizasyonu ile instagram’dan canlı yayınla söyleşiye katılıyor.

Genel Başkan Ali Yalçın Sakarya’ya konuk oluyor

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkan Yardımcısı Ali Akıllı moderatörlüğünde gerçekleşecek söyleşi 29 Nisan Çarşamba günü saat 16:00 da ‘’ ebs_sakarya_1 ‘’ instagram hesabından canlı yayınlanacak.

İnstagram üzerinden canlı olarak yayınlanacak söyleşi ile ilgili açıklamalarda bulunan Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen; Türkiye’nin koronavirüs salgınına karşı verdiği mücadeleye, yaptığı çalışmalara değinerek koronavirüs salgını nedeniyle yeni bir döneme girildiğini, birçok alışkanlığın değiştiğini ifade etti.

Mengen; Bu değişimden eğitim ve çalışma hayatı da payını almıştır. Türkiye’de 16 Mart’tan itibaren okullar tatil edildi, eğitim-öğretime uzaktan eğitim yoluyla devam edilmektedir. Biz de eğitim ve gündem üzere bir söyleşi ile Genel Başkanımızla üyelerimizi buluşturmayı düşündük. Genel Başkanımız sağolsun bizleri kırmadı teklifimizi kabul etti. Tüm üyelerimizi söyleşimize katılmaya davet ediyoruz dedi.

Ali Akıllı moderatörlüğündeki Ali Yalçın Söyleşisi Çarşamba Günü saat 16:00 da ebs_sakarya_1 instagram hesabıdan gerçekleştirilecektir.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER