Genel Sekreter Ak'tan Fevzi Kılıç'a ziyaret

Sakarya Büyükşehir Belediyesi (SBB) Genel Sekreteri Mustafa Ak, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç'a iade-i ziyarette bulundu

Genel Sekreter Ak'tan Fevzi Kılıç'a ziyaret

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Ak’ı makamında ağırladı. Başkan Yardımcıları Rahmi Şengül ve Serkan Cerrahoğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Kılıç, yeni görevinden dolayı Mustafa Ak’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür ettiğini ifade etti. 

‘DAHA GÜZEL BİR ERENLER’
Gerçekleşen ziyarette ilçede devam eden çalışmalar ve hayata geçirmek istedikleri projeler hakkında bilgi veren Başkan Kılıç, Büyükşehir Belediyesi ile istişare halinde olduklarının altına çizerek, “Büyükşehir Belediyemizle, halkımızla el ele gönül gönüle daha güzel bir Erenler için çalışıyoruz” dedi. 

‘DÖRT MEVSİMİ GÜZELLİKLERLE DOLU’
Ziyarette konuşan Mustafa Ak ise, “Öncelikle misafirperverliğinizden dolayı teşekkür ediyor sizlere de bu yeni dönemde başarılar ve kolaylık diliyorum. Sakarya’mız doğasıyla, insanıyla dört mevsimi farklı güzellikleriyle dolu bir şehir. Elimizden geleni Sakarya’ya vermek için buradayız. Rabbim hepimize çalışmalarımızda kolaylık versin” ifadelerini kullandı.   

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE