Gönülleri görevleri kadar kutsal... Polisten vatandaşa yardım

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsü salgını dolayısıyla şu an işinden ayrılmak zorunda kalan  vatandaşlara destek olmak amacıyla Sakarya İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Polis Memurları yardım kolileri hazırladı. 

Gönülleri görevleri kadar kutsal... Polisten vatandaşa yardım

Gönüllülük esasına göre çok sayıda Polis Memurunun katılımı ile  hazırlanan yardım kolilerini Polis Memurları kendileri paketledi. Yardım kolilerini hazırlarken Polis Memurları  “BirlikteBaşaracağız” “BizBizeYeterizTürkiyem” diyerek , vatandaşları “EvdeKal’maları yönünde tavsiyelerde bulundu.

Sakarya İl Emniyet Sayın Fatih Kaya yaptığı değerlendirme de ; “Ülkemizin en büyük gücü birliğidir, beraberliğidir, kardeşliğidir. Allah’ın yardımı ve milletimizin desteğiyle, bu sıkıntılı günleri daha da güçlenerek atlatacağımıza inanıyorum. Mesai arkadaşlarımla birlikte, gönüllük esasına göre, Koronavirüs dolayısıyla şu an inden ayrılmak zorunda kalan vatandaşlarımıza katkı sunmak istedik. Hazırladığımız bu yardım kolileri, Valilik Sosyal Vefa Grupları tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılacaktır .” dedi.


banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Medine dönmez
Medine dönmez - 6 ay Önce

Slmlar ben küçük söğütlü de oturuyorum eşim kaza geçirdi çalışamıyor bende çalışmıyorum evim kira iki çocuğum var bu yardıma ihtiyacım var lütfen yardım eder misiniz

SIRADAKİ HABER