Güvenlik gerekçesi ile yolları kapanan vatandaşlar tepkili

15 Temmuz Camili Mahallesine bağlı 1646 ve 1647 No’lu adalardaki polis lojmanlarının güvenliği gerekçesiyle UKOME kararıyla yolları kapatılan vatandaşlar tepki gösterdi.

Güvenlik gerekçesi ile yolları kapanan vatandaşlar tepkili

Adapazarı  15 Temmuz Camili Mahallesine bağlı 1646 ve 1647 No’lu adalardaki polis lojmanlarının güvenliği gerekçesiyle UKOME kararıyla yolları kapatılan vatandaşlar tepki gösterdi.
AMAÇ FARKLI 
1646 ve 1647 No’lu Adalarda yaşayan vatandaş, 2011 yılından beri bu yol açık olduğunu ve bir hafta önce polisler tarafından betondan setlerle yolun kapatıldığını ileri sürerek; “Emniyet Müdürlüğüne ulaşarak, bunun tehlikeli olduğunu ve insanların burada araçlar ile kaza yapabileceğini söyledik. Güvenlik gerekçesi ile yolun kapatıldığı söylendi. Biz böyle düşünmüyoruz. Yolun  otopark veya farklı alanlarda kullanılmak üzere kapatıldığını düşünüyoruz” dediler.
İMZA TOPLAYACAKLAR
Adaların kapatılma nedeninin polis lojmanlarından dolayı olduğunu söyleyen vatandaş, yaşam alanlarının da kısıtlandığının altını çizdi. Vatandaş, “Çocuklarımızın servisleri sokağa giremiyor. İşe gidenlerimiz aşağı yolu tercih etmek zorunda kalıyor. Bunlar bizim için çok büyük sıkıntı. Burada 12 yıldır yaşıyoruz. 12 yıl boyunca herhangi bir sıkıntı yaşanmadı şu an bu şekilde bizi zor durumda bırakmalarının sebebini anlayamıyoruz” diyerek tepki göstererek, yolun açılması için imza toplayacaklarını söylediler.
Serkan OK

Serkan OK

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Köşkülü
Köşkülü - 9 ay Önce

Hepsinin yüzü gülüyor nasıl tepkililer en baştaki gözlüklü abi iyi bir abiye benziyor kesinlikle yöneticidir

SIRADAKİ HABER