Hacıoğlu'ndaki çalışmalar 'büyük ölçüde' tamam!

Erenler'de Hacıoğlu Mahallesi ve çevre caddelerindeki altyapı ve üstyapı çalışmalarının büyük ölçüde tamamlandığı açıklandı

Hacıoğlu'ndaki çalışmalar 'büyük ölçüde' tamam!

Erenler İlçesi Hacıoğlu Mahallesinde Erenler Belediyesi ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından koordineli şekilde sürdürülen alt ve üst yapı çalışmalarında son aşamaya gelindi. Çalışmalar hakkında bilgi veren Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Mehmet Akif Ersoy Caddemizin ve Hacıoğlu Mahallemizin 20 sokağını kapsayan 'Birinci Bölge Alt ve Üst Yapı Yenileme Çalışması' büyük ölçüde tamamlandı” ifadelerini kullandı.

ESTETİK BİR GÖRÜNÜM
SASKİ’nin altyapı çalışmalarını tamamladığını ifade eden Başkan Fevzi Kılıç, “SASKİ’nin alt çalışmasını tamamlamasının ardından Mehmet Akif Ersoy Caddemizde asfalt atımı gerçekleşti, şimdi Hacıoğlu Mahallemizin 20 sokağında asfalt atım işlemi ve tretuvar çalışması devam ediyor. Ekiplerimiz kısa zamanda çalışmalarını tamamlayacak, cadde ve sokaklarımızı estetik bir görünüme kavuşturacağız” ifadelerini kullandı. 

ÇEHRE DEĞİŞİYOR
Öte yandan Büyükşehir Belediyesi ile gerçekleşen çalışmalar kapsamında Hacıoğlu Mahallesi Şehit Astsubay Yaşar Güller Caddesinde, 5068 ve 5040 no’lu sokaklarda alt ve üst yapı çalışmaları ile birlikte ışıklandırmaları da yenilenmiş cadde ve sokaklar estetik bir görünüme kavuşmuştu. 
 

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2020, 17:40
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erenler Halkı
Erenler Halkı - 2 ay Önce

Erenler mahallesi 174. sokak 203.sokak 274.sokak yeni sıfırdan asfalt bekliyoruz. Arabama bu yol yüznden 3000 tl masraf yaptım erenler belediyesi çalışıp bu yolu yapana kadarda her erenler haberi altına yazacağim. erenler belediyesimi yapar büyükşehir mi bilmem ama bizim gibi seçmen olduğu sürece sakaryada belediyecileğe gerek yok. zaten çok da umursayan yok en iyisi kocaeli belediyesinden beklemek lazım hizmeti onlardan hizmet geleceğine inanmak bile daha olabilir bir ihtimal.