Halef ve Selef Kaymakamlardan Vali Nayir’e Ziyaret

2019 yılı Haziran ayından bu yana Taraklı Kaymakam Vekilliği görevini sürdüren Abdullah Kurt ile son yayımlanan kararnamede Taraklı Kaymakamlığına asaleten atanan Abdullah Arslantürk, Vali Ahmet Hamdi Nayir’e ziyarette bulundular. 

Halef ve Selef Kaymakamlardan Vali Nayir’e Ziyaret

Vali Yardımcıları Erdoğan Ülker, Ömer Bedrettin Sağsöz, Abdul Rauf Ulusoy, Halil Serdar Cevheroğlu ve Mehmet Fatih Çiçekli'nin eşlik ettiği ziyarette Düzce İli Gölyaka İlçesi Kaymakam Vekilliğine atandığını ifade eden Kaymakam Kurt, Vali Ahmet Hamdi Nayir’e görev süresi içerisinde kendilerine verdikleri desteklerden dolayı minnettar ve müteşekkir olduğunu belirtirken Vali Ahmet Hamdi Nayir de, Taraklı İlçemize hizmetlerinden dolayı Kaymakam Vekilini tebrik ettiğini belirterek yeni görev yerinde başarılar diledi.
Daha sonra son yayımlanan kararname ile Taraklı Kaymakamlığına asaleten atanan Abdullah Arslantürk ile Valilik Makamında görüşen Vali Ahmet Hamdi Nayir, görevinin hem kendisine hem de ilçemize hayırlı olmasını dilediğini ifade etti.
Trabzon 105’inci Kaymakam Adaylığı görevinde bulunurken kurada birinci olarak Taraklı ilçesini özellikle tercih eden Kaymakam Abdullah Arslantürk, kabullerinden dolayı Vali Nayir'e teşekkür ederek ilk tercihi olan Taraklı’ya atanmaktan dolayı memnuniyet duyduğunu, ilçe halkına güzel hizmetlerde bulunmak için gayret göstereceklerini ifade etti.
Taraklı ilçemizin tarihi, turistik mekânları ve doğasıyla ayrı bir güzelliğe sahip olduğuna dikkat çeken Vali Nayir,  Kaymakam Arslantürk’ü tebrik ederek görevinde de başarılar diledi.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2019, 18:45
banner3
YORUM EKLE