Memur-Sen SAÜ Rektörü Savaşan’ı Ağırladı

Memur-Sen Sakarya İl Temsilciliği, Eğitim-Bir-Sen Konferans Salonunda Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof Dr Fatih Savaşan ile bir söyleşi gerçekleştirdi.

Memur-Sen SAÜ Rektörü Savaşan’ı Ağırladı

Yoğun bir katılımla gerçekleşen söyleşiye Memur-Sen’e bağlı Şube Başkanları ve yönetim kurulları ile ilçe temsilcileri katıldı. 
Memur-Sen Sakarya İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen; Memur-Sen’in sendikacılıkta bir marka olduğunu ifade ederek “Kuruluştan bugüne yüzlerce insan, binlerce yönetici, yüzbinlerce üye Memur-Sen ve bağlı sendikalar ile temas kurmuştur. Her bir üyemiz ve yöneticimiz sendikacılıkta Memur-Sen’in zirve olduğuna şahitlik etmiştir. Bu zirveyi korumak, yeni zirvelere, ufuklara yol almak için daha iyi ve daha erdemli bir sendikacılık gayesinden vazgeçmemeliyiz.” ifadelerini kullandı.
Mengen; Sendikamızda teşkilatımızla sık sık bir araya gelmeye, söyleşiler, etkinlikler yapmaya devam edeceğiz. Bugün teklifimizi kırmayarak burada söyleşimize katılan kıymetli hocamız Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof Dr Fatih Savaşan’a teşekkür ediyorum dedi. 
Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof Dr Fatih Savaşan, Sakarya Üniversitesi hakkında genel ve teknik bilgiler verdikten sonra eğitim sistemi, akademik kariyer, projeler ve kampüs içerisinde yaptıkları çalışmalardan bahsetti. 
Savaşan, Türkiye’de ve dünyada üniversitelerin genel durumlarından bahsettikten sonra söyleşi soru cevap bölümüyle devam etti.
Program sonunda Mengen Rektör Savaşan’a Memur-Sen Kurucu Genel Başkanı Yedi Güzel Adamdan biri olan Mehmet Akif İnan Külliyatı hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2019, 15:34
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER