Meydanda çay satışı başladı

Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BELPAŞ bünyesinde hizmet sunacak ÇAYKUR Çay Evi Demokrasi Meydanı’nda hizmete başladı.

Meydanda çay satışı başladı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BELPAŞ bünyesinde hizmet sunacak ÇAYKUR Çay Evi Demokrasi Meydanı’nda hizmete başladı. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediyemiz belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra bazı temel ihtiyaç maddelerinin de sağlıklı, kolay, ulaşılır ve mümkün olduğu kadar ekonomik bir şekilde vatandaşlarına ulaştırmak için büyük bir gayret içerisindedir. Süt54, Et54, Bal54 gibi markaları Sakaryalıların hizmetine sunan Büyükşehir Belediyesi, bir diğer ihtiyaç maddesi olan çayı da kamu kuruluşu olan ÇAYKUR ürünlerini vatandaşlarla buluşturuyor. Tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” denildi. Kaliteli hizmet anlayışı, güleryüzlü çalışanları ile hizmete başlayan BELPAŞ Çay Evi vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşırken, farklı çeşitler ve tatlarda ürünlerin raflarda yerini aldığı görüldü.
 

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2020, 17:12
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yazık SAKARYA!!!
Yazık SAKARYA!!! - 1 hafta Önce

Bu başkan belediyecilik hariç herşeyi yapıyor. Secim olalı 2 yılı geçti halen belediye başkanı yok koca büyükşehirde! Belediye başkanı, halen kendini kamuda genel müdür sanıyor! Bu beş yıl sakarya için belkide cumhuriyet tarihindeki en boş 5 yil olarak tarihe geçecek. Ve muhtemel ki bu kişiyi gittikten sonra kimse hatırlayamayacak. Gerçi hakedildigin gibi yönetilirsin çok da bi şey beklememek lazım. Saygılarımla.

Leyla aydin
Leyla aydin - 1 hafta Önce

Siz çaydan bahsediyorsunuz ancak ben ne şu dışına çıkarak yazın sivrisinek yoğunluğundan yollardaki coplerdennkisacasi temizlik zafiyetijden bahsetmek istiyorum ben serdivandayik ancak Ünal Ozan caddesinde oturan kızıma gittigimde daha bir kere ozamlara kadar o yolu supure çöpleri toplayan belediye işçisi görmedim sizce bu belediyenin zaafı degilmi

Sakaryali
Sakaryali - 1 hafta Önce

Milete çay satıcağına,et balık kurumuna tahsis etse orayı millet taa erenlere gitmeye ugraşmasa

SIRADAKİ HABER