Milletvekili Bülbül’den sert açıklama

MHP Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Mütercimler’in söylemlerine karşı sert ifadeler kullandı.

Milletvekili Bülbül’den sert açıklama

sakaryayenihaber.com –

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, Erol Mütercimler’in söylemlerini şu sert ifadelerle eleştirdi:

“Bir TV kanalında Erol Mütercimler isimli şahıs, kamuoyuna yansıyan beyanları ile Milli birliğimizin üzerine titreyen, vatanı ve milleti için her türlü fedakarlığı göze almış olan Sakarya’mıza ve Sakaryalılara yönelik küstahça suçlamalarda bulunmuştur.

Bu şahsın yaptığı açıklamaların, toplumumuzu kin ve nefret duyguları ile birbirine düşman etmeye yönelik açıklamalar olduğu açıkça ortadadır.

Sakarya’nın ve Sakaryalıların tarihimizin her döneminde milli birliğimiz ve bütünlüğümüz için yüksek bir feragat duygusuyla, yaptığı hizmetleri görmezden gelmek veya yok saymak büyük bir aymazlıktır.  Bunun bilinçli bir şekilde yapılması ise alçaklıktır.

Huzurumuzu, kardeşliğimizi ve bütünlüğümüzü bozmak isteyenler, Türk milletini birbirine düşman etmeye çalışanlar, dün olduğu gibi bugün de yarın da hüsrana uğrayacaktır. Erol Mütercimler denilen şahıs da millet vicdanında mahkûm olacak, hukuk önünde hesap verecektir”

banner3
YORUM EKLE