Raylı zor ama başaracağız 

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce gazetemizi ziyareti sırasında raylı sistem, ulaşım zammı başta olmak üzere birçok konuda açıklamalarda bulundu 

Raylı zor ama başaracağız 

TRAFİĞİN İÇİNDEN GİDECEK 
Yenihaber’in yeni binası için hayırlı ziyaretinde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya’nın yolları, fiziki yapısının klasik demiryolu taşımacılığına çok uygun olmadığını belirtirken “Raylı sistem Sakarya’da çok zor. Ama başaracağız. Normal trafiğin içinden gidecek asfalt üzerine ray döşeyerek hafif raylı sistemi devreye sokacağız. İlk etapta Yenicami’den millet bahçesine kadar olacak sistemi daha sonra genişleteceğiz” şeklinde konuştu.  
LİYAKAT ESAS ALINDI 
Ulaşım zammında son rötuşlar yapıldığını ifade eden Başkan Yüce, bugün yarın zammın devreye gireceğini söyledi. Su fiyatının maliyetinin yarısı kadar olduğunu ifade eden Başkan Yüce önümüzdeki dönemde bir fiyat düzenlemesi yapılabileceğini bildirdi. Mevcut yönetim kadrosunun performansını izledikten sonra değişikliklere gittiklerini anlatan Başkan Yüce” Tüm arkadaşlarım liyakat esas alınarak atandı. Onların her icraatının sorumlusu benim” dedi.
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2019, 11:16
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa asil
Mustafa asil - 13 ay Önce

Olmaz başkan olmazzzzz. Binlerce dolmuş ve o dolmuşlarda 2 vardiye çalışan şoförler..Eee bunların anası babası karısı çocuğu ettimi sana 100 bin oy...Hadi yapında görelimmm.

SIRADAKİ HABER