Reklam ajansından Kızılay'a destek kampanyası

e24 İletişim ve Tasarım Ajansı, Nisan ayı sonuna kadar gerçekleştireceği yeni iş siparişlerinden elde edilecek geliri Kızılay'ın Korona Dayanışma Projesi Genel Bağış kampanyasına bağışlayacak.

Reklam ajansından Kızılay'a destek kampanyası

e24 İletişim ve Tasarım Ajansı, 20-30 Nisan tarihleri arasında gerçekleştireceği web tasarım çalışmalarından elde edilecek gelirin tamamını Korona Dayanışma Projesi Genel Bağış kampanyasına bağışlayacağını duyurdu.

Ajanstan yapılan açıklamada bu süreçte yapılacak işlerden elde edilecek gelir Kızılay'a yardım olarak yapılacak. Çalışmaya katılmak için ise iş yaptırmak isteyen firma ve şahıslar ödemesini doğrudan Kızılay'ın online bağış sayfası üzerinden yaparak dekontu e24 Reklam Ajansına ulaştıracak.

Çalışma ile ilgili detaylı bilgi almak ve çalışma yapmak için https://e24ajans.com/iletisim/ adresinde yer alan iletişim formunu kullanmak mümkün. 

E24 İLETİŞİM VE TASARIM AJANSINDAN KONU İLE İLGİLİ YAPILAN AÇIKLAMA İSE ŞU ŞEKİLDE: 

Covid 19 Pandemisi ile mücadele kapsamında Türk Kızılay’ının başlattığı “Korona Dayanışma Projesi Genel Bağış kampanyasına” e24 İletişim ve Tasarım Ajansı olarak destek oluyoruz.

Çalışmamız kapsamında Nisan ayı sonuna kadar gerçekleştireceğimiz tüm web sitesi tasarımı hizmetlerinin gelirini Türk Kızılay’ına bağışlayacağız.

Bu kapsamda elde edilecek olan gelirlerin tamamını Türk Kızılay’ı aracılığı ile Covid 19 pandemisinden olumsuz etkilenen ailelere ulaştırmayı hedefliyoruz.

Düzenlemiş olduğumuz bu yardım kampanyasına katılmak için bize sosyal medya hesaplarımız, bilgi@e24ajans.com mail adresi -miz ve https://e24ajans.com/iletisim/ adresindeki iletişim formumuz üzerinden ulaşmanız yeterli olacak.

Kampanyamıza katılmak için yapmanız gereken ise çok basit. Yaptırmak istediğiniz iş ile ilgili olarak fiyat teklifini ajansımızdan alıp anlaşma sağladıktan sonra belirlenen ücreti Türk Kızılay’ının bağış sayfasına yatırarak adınıza düzenlemiş dekontu tarafımıza iletmek.
KIZILAYIN BAĞIŞ SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLA

Not: Kızılay Yarım Kampanyamız 20-30 Nisan tarihleri arasında alınan yeni iş siparişleri için geçerli olacaktır.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER