Sakarya Garnizon Komutan vekili değişti 

Sakarya Garnizon Komutan vekilliği ve 7. Komando Tugay Komutan vekilliğine yeni görevlendirme yapıldı. Yeni Komutan vekili, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir'i ziyaret etti

Sakarya Garnizon Komutan vekili değişti 

Sakarya Garnizon Komutanlığı Vekilliği ile 7. Komando Tugay Komutan Vekilliği görevlerine atanan Piyade Albay Mustafa Köse, Vali Ahmet Hamdi Nayir’e nezaket ziyaretinde bulundu. 7. Komando Tugay Komutanlığını temsilen bir süredir Şanlıurfa ili Akçakale ilçesinde görevde bulunduğunu belirten Piyade Albay Mustafa Köse, kabullerinden ve güzel dileklerinden dolayı Vali Nayir’e teşekkür etti. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu dile getiren Vali Ahmet Hamdi Nayir, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunduğu Piyade Albay Mustafa Köse’nin şahsında gözbebeğimiz tüm Mehmetçiklerimize başarılar dilediğini de ifade etti. 
Sakarya Garnizon Komutanlığı ve 7. Komando Tugay Komutanlığı'na 2018 yılı Ağustos ayında Tuğgeneral İdris Acartürk atanmıştı. Tuğgeneral Acartürk, Suriye'deki operasyonlarda görev aldığı için Komutan vekilliğini o tarihten bu yana Piyade Albay Salih Üstündağ yürütüyordu. 
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER