Sakarya'nın deprem raporu Uncuoğlu'nda

SASTOP, Sakarya için hazırladığı deprem raporunu, TBMM Deprem Araştırma Komisyonu Başkanı olan AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu'na sundu

Sakarya'nın deprem raporu Uncuoğlu'nda

Serkan OK'un haberi

Sakarya Sivil Toplum Platformu (SASTOP) heyeti, Sakarya Muhtarlar Federasyonu binasında AK Parti Sakarya Milletvekili ve TBMM Deprem Araştırma Komisyonu Başkanı Recep Uncuoğlu’nu ağırladı. Heyet, Uncuoğlu’na hazırlamış oldukları raporu sundu.

SASTOP Başkanı Av. Ülker Önder Döker'in yanı sıra heyetinde hazır bulunduğu toplantı yaklaşık 2 saat sürdü. Hazırlanan raporun tüm ilgili makamlara sunulacağı ifade edildi. SASTOP heyetine çalışmalarla ilgili bilgi veren Uncuoğlu, “Davetinizi alır almaz, ilk olarak sizlerle bir araya geldim. Yıllardır Sakarya’mız için bizden de görüş alarak yaptığınız çalışmalar için ayrıca teşekkür ediyorum” dedi. SASTOP heyeti ise, “Yapacağınız çalışmalara katkınızın olması ve zaman kazandıracak olması bizleri mutlu edecektir. Deprem ile ilgili istek ve arzularını içeren bu raporu size sunmak bizleri mutlu etmekte ve çalışmalarımızın yorgunluğunu almaktadır. SASTOP olarak deprem konusunda veya herhangi bir konuda yardımcı olabileceğimiz konularda her zaman destek vermeye hazırız” ifadelerine yer verdi.

SASTOP heyeti, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Ak’ı ziyaret ederek deprem ile ilgili hazırlamış oldukları raporu sundular.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2020, 16:14
banner3
YORUM EKLE