Sakarya Yenihaber Gazetesi'nin gurur günü

Sakarya Yenihaber Gazetesi'nin 15. kuruluş yıl dönümü kutlaması ve yeni hizmet binasının açılışı Sakarya protokolü, siyasiler, sivil toplu kurulu temsilcilerinin geniş katılımıyla gerçekleşti.

Sakarya Yenihaber Gazetesi'nin gurur günü

Sakarya Yenihaber Gazetesi'nin 15. kuruluş yıl dönümü kutlaması ve Adapazarı Saraybosna Caddesindeki yeni hizmet binasının açılışı gerçekleşti. Canadalı Medya Yönetim Kurulu Başkanı Turan Kalfa ile gazetemiz Genel Yayın Müdürü Sezai Matur ve çalışanların ev sahipliğindeki törene Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Sakarya Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, eski Sanayi Bilim ve Teknoloji Bakan Yardımcısı ve eski AKP Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, AKP İl Başkanı Yunus Tever, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi üyesi Ayça Taşkent, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Genel Başkanı Halil İbrahim Balcı, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan, SBB eski Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Yükseköğretim Kalite Kurulu Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık,  Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Yaşar Zımba, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Sakarya Yenihaber Gazetesi Genel Yayın Müdürü Sezai Matur, gazetemizin kuruluşundan bugüne yaşanan süreci anlattı. Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak ve SBB Başkanı Ekrem Yüce'nin de konuşmalarının ardından kurdele kesilerek tören sona erdi. Davetliler gün boyu ikramlar eşliğinde keyifli bir gün geçirdi.

İlk olarak 15.30'da yayına verilen haber yeni bilgilerle güncellenmiştir. 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2019, 17:31
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Engin Toklu
Engin Toklu - 10 ay Önce

Yeni haber ekibine yönetimine yeni yerlerinde yeni bir kanla yeni heycanla şehrimize katkı sağlayarak adaletli yayinciliklarinin ve başarilarinin devami ni temenni eder hayırlı çalışmalar dileriz. Geyve İyi parti yönetimi

SIRADAKİ HABER