Salgın destek paketlerinin dağıtımı devam ediyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Her Eve Maske ve Dezenfektan’ sloganıyla başlatılan maske dağıtım çalışmaları hızla devam ediyor. Büyükşehir ekipleri Korucuk, Camili ve Hızırtepe Mahallelerinde ki dağıtım çalışmalarını tamamlarken 32 Evler Mahallesi’nde ise dağıtım çalışmalarına devam ediyor.

Salgın destek paketlerinin dağıtımı devam ediyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Her Eve Maske ve Dezenfektan’ sloganıyla başlatılan maske dağıtım çalışmaları hızla devam ediyor. Büyükşehir maske dağıtım ekipleri son olarak 32 Evler Mahallesi’nde dağıtım çalışmalarına devam ederken Korucuk, Camili ve Hızırtepe Mahallelerinde ki dağıtım çalışmalarını ise tamamladılar.

Devam eden maske dağıtım çalışmaları ile ilgili Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Tüm ilçelerimizde ve merkezde aksatmadan planlı bir şekilde sürdürdüğümüz maske ve dezenfektan dağıtım çalışmalarımıza 32 Evler mahallemizde devam ediyoruz. Dağıtım ekiplerimiz Korucuk, Camili ve Hızırtepe Mahallelerinde ki dağıtım çalışmalarını tamamladılar. Maske ve dezenfektan dağıtım çalışmalarımız hız kesmeden devam edeceğini belirterek tüm vatandaşlarımızın maske ve sosyal mesafe kurallarına riayet etmeye davet ediyoruz.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Korucuklu
Korucuklu - 5 ay Önce

Korucuk mahellesinde nereye dağıtılmış da dağıtım çalışması bitmiş merak ediyorum.Bırakın Korucuk mahellesini diğer mahallelerde yaşayan çalışma arkadaşlarımıza da soruyoruz henüz aldım diyen duymadım.Hani 1 milyon kişiye maske dağıtılacaktı, reklam yaparken öyle gerçekte öyle değil