Salih Yalçıntaş da BİK'e geçti 

İHA'nın Sakarya Bölge Müdürü İbrahim Çorbacı'nın BİK Sakarya Şube Müdürü olmasının ardından, AA'nın bölge müdürü Salih Yalçıntaş da BİK'in Kocaeli şubesine müdür oldu 

Salih Yalçıntaş da BİK'e geçti 

sakaryayenihaber.com - 
Sakarya ve Kocaeli başta olmak üzere Doğu Marmara ve Batı Karadeniz illerinin bağlı olduğu Anadolu Ajansı Sakarya Bölge Müdürlüğü'nde sürpriz bir ayrılık yaşandı. 
2015 yılı Eylül ayından bu yana AA'nın Sakarya Bölge Müdürlüğü görevini yürüten gazeteci Salih Yalçıntaş, bu görevinden ayrılarak Basın İlan Kurumu (BİK) Kocaeli Şube Müdürü oldu. 

Yalçıntaş'ın önümüzdeki hafta yeni görevine başlaması beklenirken, AA'nın Sakarya Bölge Müdürlüğüne de yeni bir isim atanacak. 

Bir diğer ulusal haber ajansı olan İhlas Haber Ajansı'nın (İHA) Sakarya Bölge Müdürlüğünü uzun yıllar sürdüren İbrahim Çorbacı da haziran ayında BİK'in Sakarya Şube Müdürü olmuştu. 

BİK Genel Müdürlüğünü ise Sakaryalı Rıdvan Duran yapıyor. Duran, geçmişte Sakarya Büyükşehir Belediyesi ile Sakarya Üniversitesi'nde Genel Sekreter Yardımcılığı ve Anadolu Ajansı Anadolu Ajansı İnsan Kaynakları Direktörlüğü,  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştu. 

Sakarya Yenihaber Gazetesi olarak gazeteci dostumuz Salih Yalçıntaş'a yeni görevinde başarılar dileriz. 


 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2020, 16:04
banner3
YORUM EKLE