SANTEK Fuarı'na gittiler

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Şaban Yener ve yönetimi 6. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı’nı ziyaret etti.

SANTEK Fuarı'na gittiler

TÜYAP tarafından 06-09 Kasım 2019 tarihleri arasında Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezinde düzenlenen SANTEK 2019 - 6. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarında TÜMSİAD üyesi firmaları ziyaret eden Şube Başkanı Şaban Yener ve yönetim kurulu üyeleri fuarın, firmaların tanıtımı ve yeni pazarlara açılmaları konusunda önemli bir fırsat olduğunu belirttiler.
 

“SANTEK 2019’da ilimizden 20 firmanın yer aldığını belirten Başkan Yener, özellikle yurt dışından önemli sektör temsilcilerinin fuara ilgisi olduğunu bununda yeni iş bağlantılarının kurulması yönünde önemli avantaj sağladığını söyledi.

 TÜMSİAD üyesi olan Sakarya Ada Metal A.Ş ile ART Raf yanı sıra ilimizden katılan diğer firmaları da ziyaret eden heyet, TÜMSİAD Kocaeli Şubesi standını da ziyaret ederek ‘’hayırlı olsun’’ temennisinde bulundu.

SANTEK 2019 Fuarına; TÜMSİAD Sakarya'dan Şube Başkanı Saban Yener, Başkan Yardımcıları Naim Yener, Yusuf Çokal, Ali Çilingir, Ceyhun Tural, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Çelik, Ali Batik, Salih Böcek, Enis Haşim Tekin, Genel Sekreter Ferhat Ateş, ve önceki dönem Şube Başkanı Ahmet Ölmez katıldı.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER