"Serdivan'a güzel haberlerimiz olacak"

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Ankara’da gerçekleştirdiği ziyaretler sonrası, Serdivan’a güzel projelerin haberini vereceklerini söyledi 

"Serdivan'a güzel haberlerimiz olacak"

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Alemdar ilk olarak Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u makamında ziyaret etti. Ziyaretin hemen akabinde sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Başkan Alemdar, “Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum ile Serdivan’a yapacağımız yatırımları konuştuk. Serdivanlı hemşehrilerimiz için yakında güzel haberlerimiz olacak inşallah” dedi. 

YAVUZ’U ZİYARET ETTİ
Bakan Kurum’la Serdivan ile ilgili projeler hakkında konuşan Başkan Alemdar, daha sonra AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’ u ziyaret etti. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Alemdar, “Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ali İhsan Yavuz ile Serdivan’da yapacağımız işler ile ilgili istişare ettik” şeklinde konuştu. 

SOYLU’YLA DA GÖRÜŞMÜŞTÜ 
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, geçtiğimiz günlerde İstanbul’da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile de bir araya gelerek yapılan çalışmaları aktarmıştı. Alemdar’ın bakanlarla son günlerde yaptığı görüşmeler sonrasında, Serdivan’a yeni projelerin neler olacağı merak konusu oldu. Serkan Ok

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sakaryali
Sakaryali - 7 ay Önce

erenler belediye başkanımız otursun

Ada
Ada - 7 ay Önce

Peki adapazari belediyesi nerede Hiç Güneşlerin halini gordunuzmu bakimsiz ilgisiz yillardir...Neden hep yatirim serdivana!