Serdivan sokakları asfaltlanıyor 

 Serdivan Belediyesi, ilçe sokaklarındaki yenilemeye çalışmalarına devam ediyor 

Serdivan sokakları asfaltlanıyor 

Serdivan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, pandemi sonrası için sokaklardaki asfaltlama çalışmalarına hız verdi. 
Sıcak Asfaltla Kaplandı
Çalışmalar kapsamında ekipler Arabacıalanı Mahallesi’ndeki belirlenen bölgeleri düzeltme ve dolgu işlemlerinin ardından sıcak asfaltla kaplıyor. 
Konuyla ilgili Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada; sıcak asfaltla kaplanarak modern bir görünüm kazandırılan sokakların araç ve yaya trafiğine hazır hale getirildiği ifade edilerek, pandemi sonrası sürecin de göz önünde bulundurularak dezenfekte ve temizlik çalışmalarının yanı sıra ilçe genelinde asfaltlama çalışmalarına da hız verildiği belirtildi.
 

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2020, 15:46
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nagihan
Nagihan - 1 ay Önce

Yazlık vatan mahallesini gören yok ne asfaltı rezil gibi sokaklar toz toprak her yer

Fatih
Fatih - 1 ay Önce

Sanırım yazlık tarafları kocaeli belediyesine ait?

Yazlık halkı
Yazlık halkı - 1 ay Önce

Yazlık yunan toprakları mı bakan gören yok arabaların amortisörleri kaç kere değiştirdik. Yazıklar olsun size.

Emine
Emine - 1 ay Önce

Evet yazlik kanal boyu

Fethi
Fethi - 1 ay Önce

Yazıklar olsun varsa yoksa kaymak tabaka olan ada tıp arabacı alanı civarına hizmet var. Yahu madem hizmet yapmayacaktiniz yazlık bölgesini neden imara açtınız yazıklar olsun size be!!

Burcu yazlık
Burcu yazlık - 4 hafta Önce

Yazlik bolgesinede uğraşlar yanlışlıkla!muhahitlere veririrken verdiler toprakları ama hizmete gelince sıfır hizmet!Belediye seçimlerinde ak parti kesinlikle belediye başkanı ni degistirmeli yoksa bir daha kazanamaz.yazlik orta mh yollar rezalet.resimleri çekip atmak lazım.arabalarimiz perişan oldu yollarda

Adnan atmaca
Adnan atmaca - 4 hafta Önce

Ana yol ve mahalle yolları adeta işgal ediliyor yola cephesi olan kendini bilmezler var çiçek sebze tarzı şeyler ekip yolun yarısını çiftlerle zapt ediyorlar şöyle bir bakın arkadaşlar görün yaaa bu nedir örneğin 2222 bolu sokağı aşağıdan yukarıya ölçün bakin

SIRADAKİ HABER