STK'ların sempozyum ziyaretleri devam ediyor 

Sakarya Milli İrade STK'ları, "Aile ve Geleceğimiz" sempozyumu hazırlıkları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor 

STK'ların sempozyum ziyaretleri devam ediyor 

Sakarya'da faaliyet gösteren 71 sivil toplum kuruluşunu oluşturduğu Sakarya Milli İrade STK'ları, "Aile ve Geleceğimiz" sempozyumu hazırlıklarına ziyaretlerle devam ediyor. Sempozyumun Nisan ayı içerisinde düzenlenmesi için oluşturulan komisyon ziyaretlerini sürdürüyor. Komisyon; Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, SAÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, Sakarya İl Müftülüğü Aile İrşat biriminden sorumlu Müftü yardımcısı Dr. Ravza Cihan, Sakarya Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Musa Zor, Sakarya Valiliği Sivil Toplumla İlişkiler Müdür Vekili Ömer Faruk Köseoğlu ile görüştüler. 
Bu görüşmeler neticesinde Aile gibi toplumumuzun en değerli birimi olan kurumun korunmasına yönelik her çabanın önemine yönelik vurgular yapıldı. Buna yönelik her çabanın kıymetli olduğu ve her Sivil Toplum Kuruluşunun ve Kurumun mutlaka yapabileceklerinin bulunduğunu ifade edildi. 
Görüşmeler neticesinde Vali Ahmet Hamdi Nayir başta olmak üzere tüm bu süreçte imkânlar ölçüsünde destekleri esirgemeyeceklerini bildirdiler. 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE