Tever'den Akyazı'ya davet

AKP Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, sosyal medya üzerinden paylaşımda bulunarak vatandaşları, Akyazı’da bulunan eşsiz doğal güzelliği ile ön plana çıkan yaylaları ziyaret etmeleri için davet etti.

Tever'den Akyazı'ya davet

Akyazı yaylalarına yapılan ziyarette Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin yanı sıra AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AKP Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ve Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan katıldı.

4 MEVSİM GÜZELLİK

Gezi sonrasında sosyal medya üzerinden düşüncelerini paylaşan Tever, “Tabiatı, yaylaları, ormanları ve zengin bitki örtüsüyle doğa tutkunlarına dört mevsim farklı güzellikler sunan Akyazı’dayız. Genel Başkan Yardımcımız ve Büyükşehir Belediye Başkanımız ile birlikte Çorak, Yanık, Çardacık, Acelle ve Karagöl Yaylalarını gün boyunca ziyaret ettik” ifadelerini kullandı.

DAVET

Doğal güzelliklere sahip çıkılması gerektiğini ifade eden Tever, “Sakarya’mızın eşsiz güzellikteki yaylalarını doğal ve kültürel yapılarıyla birlikte koruyarak gelecek nesillere aktarmak için her birimize çok önemli görevler düşüyor. Bu doğal güzellikleri bizlere bahşeden Rabbimize şükrediyor, herkesi bu güzellikleri görmeye davet ediyoruz” dedi. Şevval Geçin

banner3
YORUM EKLE