Türkiye 60 yaşındaki adama kaçan Sakaryalı genç kızı konuştu

 Sakarya'da kaybolan 18 yaşındaki Yaren K.'nın 60 yaşındaki akrabası tarafından kaçırıldığı iddiası ekran başındaki izleyicileri ve konukların ağızlarını açık bıraktı 

Türkiye 60 yaşındaki adama kaçan Sakaryalı genç kızı konuştu
banner24

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert'e Sakarya'da kaybolan kızını aramak için gelen Mine K. anlattıkları programa damga vurdu. Mine Hanım, 18 yaşındaki kızı Yaren K.'nın 60 yaşındaki evli ve 4 çocuk babası akrabası Ahmet A. tarafından kaçırıldığını iddia etti.

12 YAŞINDAN BERİ...
Kızıyla arasının çok iyi olmadığını ve yüzündeki doğum lekesinden dolayı kızının kendisinden utandığını söyleyen anne Mine Hanım, şüpheli Ahmet A.'nın kızına 12 yaşından beri müstehcen mesajlar attığını ileri sürdü. Anlatılanlar karşısında sinirlerine hakim olamayan Müge Anlı, 18 yaşındaki Yaren'i kaçıran Ahmet A.'ya "Ahmet bey, hemen arayın beni uğraştırmayın" diyerek gözdağı verdi.
"BEN ONUNLA HAYAT YAŞAMAYA RAZIYIM"
Kısa bir süre sonra programa telefonla katılan Yaren K. ise annesi ile ilgili çarpıcı şeyler söyledi. Genç kız "Babam öldükten sonra annem, annesinin yanına gitti. Ben yalnız kaldım. Annem benim adımı 15 yaşımdan beri Ahmet A. ile çıkarmaya başladı. Dedemi öldürdü, ama ceza almadı. Suçu Ahmet A.'ya atmaya çalıştı. Benim 18 yaşıma kadar Ahmet A. ile ilişkim olmamıştı zaten. Ahmet A.'yı seviyorum. Ben onunla hayat yaşamaya razıyım. Biz evleneceğiz." dedi.
HİÇBİR TEKLİFİ KABUL ETMEDİ
Duydukları karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Müge Anlı, Yaren'e "Gel sana başka bir hayat kuralım" dedi. Ancak genç kız hiçbir teklife yanaşmadı.
"OLAN OLMUŞ"
Programa telefonla bağlanan Ahmet A. ise "Olan olmuş, ben bu kızı nikahıma alacağım" sözleriyle Anlı ve stüdyodakileri çileden çıkardı.

Sakarya Yenihaber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21