TÜVASAŞ Milli Tren için mühendis alacak! 

Türkiye Vagon Sanayii A.Ş (TÜVASAŞ) Milli Tren projesinde çalıştırılmak üzere 12 mühendis alacak 

TÜVASAŞ Milli Tren için mühendis alacak! 

sakaryayenihaber.com-

Sakarya'da bulunan Türkiye Vagon Sanayii A.Ş (TÜVASAŞ), Milli Tren projesinde istihdam edilmek üzere 12 sözleşmeli mühendis alacak. Yazılı ve sözlü sınavlar için son başvuru 22 Kasım saat 17.00 olarak belirlendi. 
Sınavlarda başarılı olanlar güvenlik soruşturması olumlu sonuçlandığı taktirde atanacak. 
14 Aralık'ta Kocaeli Üniversitesi'nde gerçekleşecek olan yazılı sınavda, 70 puan ve üzerinde not alanlar; en yüksek puanı alan adaydan başlamak üzere TÜVASAŞ Genel Müdürlüğü binasına sözlü sınava çağrılacak. 
Giriş sınavı başvuru şartları ise şu şekilde listelendi: 
1- 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 7 nci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,
2- Son başvuru tarihi itibariyle fakültelerin veya denkliği Yükseköğretim kurulunca onaylanmış yurt içi veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının Makine Mühendisliği (kodu:4639), Elektrik-Elektronik Mühendisliği (kodu:4611), Endüstri Mühendisliği (kodu:4703), Metalurji-Malzeme Mühendisliği (kodu:4691), Yazılım Mühendisliği (kodu:4533), Bilgisayar Mühendisliği (kodu:4531) bölümlerinden mezun olmak,
3- 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı sonucunda KPSS P3 puan türünden en az 70 (Yetmiş) puan almış olmak,
4- Son başvuru tarihi itibariyle, son 5 yıl içerisinde YDS ve E-YDS sınavından en az C seviyesinde İngilizce bildiğine ilişkin belge sahibi olmak veya Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından dil yeterliliği bakımından buna denkliği kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan başkabir sınavdan denkpuana sahip olmak.
İhaleyle ilgili tüm bilgiler ilan.gov.tr'de yayımlandı. 

Sakarya Yenihaber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort