Vali Nayir 3. OSB'de fabrika gezdi

3. OSB Yönetim Kurulu Toplantısı için Söğütlü'ye giden Vali Ahmet Hamdi Nayir, bir fabrikada da incelemelerde bulundu.

Vali Nayir 3. OSB'de fabrika gezdi

İlk olarak Söğütlü Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısına başkanlık eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, daha sonra Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten ve 3. OSB Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Güneş ile birlikte Çiftçiler Birlik Kâğıtçılık Fabrikasına geçti.
Burada Yönetim Kurulu Başkanı Memet Ali Çiftçi ve fabrika yetkilileri tarafından karşılanan Vali Nayir, üretim faaliyetleri hakkında da bilgiler aldı.
15 Bin m2 Alanda 235 Çalışanla Üretim Yapılıyor
1950’de bir aile şirketi olarak kurulan Cihan Group’un gerek Mavi-Beyaz markası ile kendi ürünlerinin üretimi ve dağıtımını yaptıklarını gerekse pazar lideri bir çok ulusal ve uluslararası markanın pazarlama ile dağıtım hizmetlerini sürdürdüklerini belirten Fabrika Yönetim Kurulu Başkanı Memet Ali Çiftçi, 15 bin m2 alanda Hasta Bakım, Bebek Bakım, Hijyenik Kağıt, Islak Havlu ve Kişisel Bakım alanlarında çift vardiya sistemindeki 235 çalışanı ile üretimlerini sürdürdüklerini, Gıda ve Pazarlama şirketleri ile birçok ulusal ve uluslararası markanın İstanbul ile Marmara Bölgesi dağıtım operasyonunu yürütmekte olduklarını ifade etti.
Üretim Tesisinde İncelemelerde Bulundu
Fabrika’nın üretim tesislerini gezen Vali Ahmet Hamdi Nayir, her hafta sanayi kuruluşlarını ziyaret ederek üretim faaliyetlerini yerinde gördüklerini, sanayicilerimizin her türlü talep ve görüşlerini de alarak istişarelerde bulunduklarını belirtip yetkililer ve çalışanlarla bir süre sohbet etti.

OSB Sosyal Tesisleri İnşaatını Gezdi
Vali Ahmet Hamdi Nayir fabrika ziyaretinin ardından Söğütlü 3. Organize Sanayi Bölgesinde yapımı devam eden ve içerisinde Cami, kreş, restoran, kafeterya, bankalar ve yönetim binasının da yer alacağı OSB Sosyal Tesisleri inşaat alanını gezdi. Yetkililerden bilgiler alarak inşaat alanında incelemelerde bulunan Vali Nayir,  daha sonra ilçeden ayrıldı.


 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER