Vali Nayir MARKA Toplantısı İçin Bolu’da

Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı'nın (MARKA)  2019 yılı son toplantısına katıldı

Vali Nayir MARKA Toplantısı İçin Bolu’da

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı'nın (MARKA)  2019 yılı Aralık ayı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, Bolu İlinde gerçekleştirildi.
Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir’in de katıldığı toplantıya Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Bolu Valisi Ahmet Ümit, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Bolu İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer, Yalova İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş Ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu iştirak etti.
Ekonomik Görünüm Raporun Sunumu, Aylık Harcama ve Faaliyetlerin Sunumu, İnsan Kaynakları Raporu Sunumu, Ajans Destekleri Hakkında Sunumun yapıldığı toplantıda 2019 yılındaki çalışmalar da değerlendirildi.
MARKA’nın çalışmalarına dair görüş ile önerilerin de dile getirildiği toplantı, dilek ve temennilerin belirtilmesiyle son buldu.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER