YAVUZ SELİM'DE İMAR DEĞİŞİKLİĞİ KOMİSYONDA

Erenler Belediyesi Ağustos ayı meclis toplantısı gerçekleşti. Yavuz Selim Caddesi’nde imar değişikli teklifi oy birliği ile İmar Komisyonuna sevk edilirken, Başkan Kılıç, “Amacımız yapılacak olan değişiklik sonucunda açılacak olan iş yerleri ile bölgeye ivme kazandırmak” dedi.

YAVUZ SELİM'DE İMAR DEĞİŞİKLİĞİ KOMİSYONDA


EKİPLER SAHADA
Erenler Belediyesi Ağustos ayı Meclis toplantısında konuşan Başkan Kılıç, Kurban Bayramı öncesinde ilçede hummalı bir temizlik çalışması yürütüldüğünü ifade ederek, “Bayram süresince temizlik işleri ve zabıta ekiplerimiz sahada olacak. Temizlik işleri ekiplerimiz temizlik çalışmalarını yürütürken zabıta ekiplerimizde kurban kesim şartlarını yerine getirmeyenlere karşı tedbirlerini alacak, gerektiği takdirde cezai işlem uygulayacak. Amacımız halkımızın huzur ve güven içerisinde bir bayram geçirmesi” dedi.
İMAR DEĞİŞİKLİĞİ
Konuşmaların ardından gündem maddelerine geçilirken alınan karar ile Bağlar ve Yeşiltepe Mahallelerinde Yavuz Selim Caddesi ile 1050 ve 1063 sokaklarının kesiştiği noktadan başlayarak Atatürk Bulvarına kadar olan alan ile Atatürk Bulvarının, Yavuz Selim Caddesinden itibaren Uluyol Caddesi ile kesiştiği kısma kadar olan alan ve ayrıca Murat Soğancıoğlu Caddesinin Yavuz Selim Caddesi tarafından başlayarak, 1234 sokağa kadar olan alanda bölgenin gelişimini arttırmak amacıyla sunulan İmar Planı Değişikliği teklifi oy birliği ile imar komisyonuna sevk edildi.
HAREKET KATACAK
Madde hakkında değerlendirmede bulunan Kılıç, “Amacımız yapılacak imar değişikliği ile bölgenin gelişimini arttırarak ivme kazandırmak. Alınan kararların hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER