‘YENİKENT’TE YÜZLER GÜLÜYOR’

15 Temmuz Camili Mahallesi’nde ada ve site yöneticileri ile bir araya gelen Başkan Mutlu Işıksu, “Yenikent Bölgemizi çok önemsiyoruz. Yaptığımız çalışmalarla yüzler gülüyor” dedi

‘YENİKENT’TE YÜZLER GÜLÜYOR’

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, başkan yardımcıları Hilmi Kızılcık, Fatih Çelikel ve Yusuf Özden, AKP Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş ve belediye meclis üyeleri ile birlikte 15 Temmuz Camili Mahallesinde ikamet eden ada ve site yöneticileri ile bir araya geldi. 
SAHİPSİZ HAYVANLAR
Sahipsiz Hayvanlar Rehabilitasyonu projesi ile ilgili bilgiler veren Başkan Mutlu Işıksu, “İlk uygulama başlattığımız projelerimizden biri olan Sahipsiz Hayvanlar Rehabilitasyonu projemizle Geçici Hayvan Bakımevi’mizin niteliğini daha da güçlendirdik. Son sistemli yeni cihazlar ve alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla bu meselenin de üzerine gidiyoruz. İletişim Merkezimize gelen taleplerle birlikte kendi oluşturduğumuz çalışma planı doğrultusunda sahipsiz hayvanlarla ilgili kapsamlı çalışmalar yapmayı sürdürüyoruz. Sorunları ve riskleri en aza indirmek için gayretimiz devam edecek.” şeklinde konuştu.
ASFALT PROGRAMI
15 Temmuz Camili Mahallesi için önemli çalışmalar yapmaya devam edeceklerini vurgulayan Başkan Işıksu, “Asfalt programımız kapsamında mahallemize yılsonuna kadar 2 bin 600 ton asfalt atacağız. Yenikent Bölgemizin tamamına 15 adet spor alanları, çocuk parkları, futbol ve voleybol sahaları planladık, çalışma başlatıyoruz. Mahallemize ayrıca Kreş ve Gündüz Bakımevi kazandırmak için çalışmalarımız devam ediyor. Çok Amaçlı Sosyal Tesis, Sergi ve Pazar Alanları projemizde Yenikent Bölgemiz de yer alıyor. Hamdolsun yaptığımız çalışmalarla yüzler gülüyor. Hemşehrilerimizi mutlu edecek çalışmalar yapmaya, sorunları yerinde tespit ederek çözüm bulmaya ve projelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER