Yıkım hızla sürüyor, merakla beklenen proje başlıyor

Belediye binasının yanında bulunan ve daha önce SAKVA, BELPAŞ, Ali Fuat Cebesoy Vergi Dairesi, Halk Bankası ve iş yerlerinin bulunduğu binalarda yıkım işleminin hızla ilerlediğini belirten Başkan Işıksu, “Yıkım hızla bitecek ve hemen ardından Adapazarı’mızı mutlu edeceğine inandığımız projemize start vereceğiz.” dedi.

Yıkım hızla sürüyor, merakla beklenen proje başlıyor

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, seçim vaatleri arasında yer alan ADA Meydan Projesi’ne start vermek için gerekli hazırlıkların tamamlanma aşamasında olduğunu aktardı. Hazırlıkların önemli kısımlarından biri olan Adapazarı Belediyesi Ana Binası yanındaki binaların yıkım işlemlerinin hızla devam ettiğini belirten Başkan Işıksu, “Deprem güvenliği olmayan ve yıkım kararıyla çalışmalarımızın başladığı binaların işlemleri bittikten hemen sonra merakla beklenen projemize start vereceğiz.” diye konuştu. 

Hassas Çalışma, Dikkatli Yıkım
Vatandaşların sabırlı olmalarına yönelik ricasını yineleyen Başkan Işıksu, “Yıkım işlemlerinde oldukça hassas davranıyor, çok dikkatli ve hızlı hareket ediyoruz. Geniş güvenlik önlemlerini aldık. Hemşehrilerimizden ricamız sabırlı olarak bizlere yardımcı olmalarıdır. Meydanda hayata geçireceğimiz projemizle Adapazarı’mızı mutlu edeceğimize çok inanıyoruz. Her ayrıntısının oldukça dikkat çekeceği ve heyecan verecek projemizle şehrimize çok güzel bir eser kazandırmak hedefindeyiz.” ifadelerini kullandı.
 

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2020, 16:29
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adalı
Adalı - 2 hafta Önce

Depremden sonra Adapazarı meydan çalışması adına hiçbir şey yapılmadı. İnsanların hem toplanma hem de sosyalleşme adına bişeyler yapilmasi için aradan 21 yıl geçmesi binlerce kaybı olan bir şehir adına utanç verici bir durum. Deprem vergileri kalıcı hale getirilip toplanan onca para kimin cebine girdiyse kim yediyse 7 sulâlesinden çıksın inşAllah. Allah çocuklarından inleye inleye çıkarsın.

SIRADAKİ HABER