1 hafta içinde bu para toplanmazsa Vedat ölebilir

Kemik kanseri ve lösemi teşhisi konulan 10 yaşındaki Vedat Tekin, en geç 1 haftaya kadar gereken para toplanıp ameliyat olmazsa ölebilir...

1 hafta içinde bu para toplanmazsa Vedat ölebilir

sakaryayenihaber.com-

Sakaryalı sosyal medya kullanıcıları, 10 yaşındaki Vedat Tekin için harekete geçti.
Tekin'e bir süre önce kemik kanseri ve lösemi teşhisi konuldu. Küçük çocuğun tedavisi için girilen arayış sonrası, ilik nakli yapılması için uygun donör bulundu. Ancak Vedat'ın ailesinin durumu olmadığı için iliğin nakil ameliyatı henüz yapılamadı.
Sakaryaspor taraftar grubu Tatangalar ve bir çok sayfanın paylaşımlarla yardım çağrısı yaptığı Vedat Tekin'in 1 hafta içinde 30 bin TL bulunarak tedavi edilmesi gerekiyor. Aksi halde Tekin'in ölüm riskinin yüksek olduğu belirtildi.
Tatangalar'ın yaptığı paylaşım şöyle:

Değerli Sakarya kamuoyu,

Kemik kanseri ve lösemi teşhisi koyulan 10 yaşındaki Vedat kardeşimizin 1 hafta içerisinde kemik nakli ameliyatı olması gerekmektedir.

Uygun donör ve ilik bulunsa da Vedat’ın ailesinin bu ameliyatı gerçekleştirmeye yetecek maddi gücü maalesef bulunmamaktadır.

1 hafta içerisinde 30 bin TL toplanmazsa geleceğimiz olan minik bir yavrunun hayata gözlerini yumması an meselesi olacaktır.

Daha önce Sakarya olarak bu konularda birçok kez birlik olduk ve başarıya ulaştık. Şimdi de Vedat’ın büyüyüp bu şehri tribünden sevmesi için BİRLİK OLMA VAKTİ!

TR64 0004 6008 3188 8000 0346 50
Oğuzhan Tekin (Babası)

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Leman gürkal
Leman gürkal - 8 ay Önce

Bu nasil iş ya devletin üniversite hastaneleri ne işle meskul neden bu ameliyatlari yapmazlar anlayamadim bu işi biz kandiriliyormuyuz devlet hastaneleri bedava diye noluyor bu ülkeye nasil doktorlar var doktorluk nedir hayat kurtarmakmi ticaretmi hastaneler ticarethanemi off of işin özü müslümaniz reklami ile insanlığın ölümü insanlik ölünce ortada müslümanlık kalmaz müslümanlığin temel taşı insaf merhamet yardim ve bütün bunlar gercek insanlarda olduğu için müslümanlığın ana şartı insan olmak tır

Ruhsar ayaz
Ruhsar ayaz - 8 ay Önce

Geçmiş olsun hangi banka

Birol efe
Birol efe - 8 ay Önce

Hangi banka

Vatandas
Vatandas - 8 ay Önce

Cok gecmis olsun,insAllah sifasina kavusur,benim elimden bisey gelse keske durumum yok ama cok kizdigim bir konu var,severek destekledigimiz futbolcular,hayranlik duydugumuz starlar,milyon dolarlik malikanelerde oturan patronlar,lafa gelince yardimseversiniz 30 binlira bu saydiklarim icin ne ki bu evladin bir bakisina degisilirmi,nerde bu zenginler

Handan özen
Handan özen - 8 ay Önce

Kemik iliği nakli tamamen ücretsiz
Ayrıca özel hastanelerde de, Acıbadem Antalya Medical Park lösante ve diğer hastaneler ücretsiz Araştırmadan para yatırmayın.

Selma semerci
Selma semerci - 8 ay Önce

Allahım yar ve yardımcınız olsun şimdi kendim havale yapacağım facebook sayfamda da paylaşacağım.

Murat tek
Murat tek - 8 ay Önce

Bende yaptım bir bağış rabbim yardım etsin

Ilyas sari
Ilyas sari - 8 ay Önce

Hangi banka oldugu fark ediyormu onu yazsaniz bari Allah acil sifakar versin ins


SIRADAKİ HABER