15. MESLEK KOMİTESİ ADAYLARI BİR ARAYA GELDİ

SATSO’da 2 Ekim’de yapılacak seçimler öncesinde 15’inci Meslek Komitesi adayları bir araya geldi.

15. MESLEK KOMİTESİ ADAYLARI BİR ARAYA GELDİ

SATSO Meclis Üyesi Ercan Başnuh, “Yaklaşık üç haftadır sahadayız” dedi
SATSO’da 2 Ekim’de yapılacak seçimler öncesi meslek komitesi ve meclis üyesi adayları çalışmalarına hız verdi. 15. Meslek Komitesi adayları da önceki gün Opera Garden da düzenlenen kahvaltıda bir araya gelerek çalışmaları değerlendirdi. Kahvaltıya KMS Medikal Ercan Başnuh, Bektem Temizlik Ekrem Seçgin, Gökkuşağı Medikal Sencer Deniz, Prosan Sağlık’tan Timuçin Saban, Seçkin Kozmetik’ten Seçkin Sandıkyapan, Seçkin Laboratuvar Yüksel Atik ve Gülseren Kartal katıldı.
3 HAFTADIR SAHADAYIZ
SATSO Meclis üyesi Ercan Başnuh kahvaltıda yaptığı konuşmada, “2 Ekim’de yapılacak olan SATSO seçimlerinde 15. Meslek Komitesi’ni temsil etmek için bir grup oluşturduk. Yaklaşık üç haftadır sahadayız. Olabildiğince grubumuzdaki üyelere ulaşıp onlarla görüşme şansı yakaladık. Grubumuzda bulunan sektörlerin tamamını temsil edecek çeşitlilikle komiteyi oluşturduk. Bizim grubun meslek üyeleri 3 kişi, komite üyeleri 7 kişi” dedi.
SIKINTILARI DİNLEDİK
Sektörlerin sorunlarını değerlendiren Başnuh, “Ticaret ve Sanayi Odalarının yaptırımı yok. Sorunları olabildiğince resmi muhataplarıyla görüşme ve önerilerde bulunma şansı var. Bizim sektörümüzün tamamında yasal altyapı alanında yaşadığımız sorunlar var. Yeni yasal düzenlemelerin sektöre getirdiği sıkıntılar var. Medikallerde, özel hastanelerde, kozmetik ve parfümeri, temizlik firmalarında, diş kliniklerinde ve veterinerlerde işlerin yürütülmesinde yaşanan sıkıntılarını dinledik” dedi.
OY KULLANMAYA DAVET
Başnuh, “Bu bir sivil toplum örgütünün seçimidir. Her ne kadar ekonomik anlamda bir sivil toplum örgütü de olsak da sonuçta insan olarak yaşadığımız bir kurum. Biz SATSO üyelerinden 2 Ekim’de tercihleri ne olursa olsun, bu şehir için olması gereken yerde durmalarını diliyoruz. Seçimlerin verimli arkadaşları buluşturacak bir şehir olmalarını istiyoruz. Bizim 230’a yakın üyemiz var. Ayrıca üyelerimizi de oy kullanmaya davet ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER