15 TEMMUZ GAZİLERİYLE İFTARDA BULUŞTULAR

15 Temmuz Derneği Ramazan ayının en değerli gecesi olan Kadir Gecesi’nde Sakarya’da ikamet eden 15 Temmuz gazileri ve aileleriyle bir araya geldi.

15 TEMMUZ GAZİLERİYLE İFTARDA BULUŞTULAR

15 Temmuz Derneği Ramazan ayının en değerli gecesi olan Kadir Gecesi’nde Sakarya’da ikamet eden 15 Temmuz gazileri ve aileleriyle bir araya geldi. Ormanpark’ta düzenlenen iftara katılanlar tüm şehitler ve gaziler için dua edip, rahmet diledi. Kur’an tilavetiyle açılış yapılan iftarda konuşan 15 Temmuz Derneği Başkanı Tarık Şebik, 15 Temmuz’un yıldönümünün yaklaştığını hatırlatarak “Bundan 3 yıl önce ülkemizde büyük bir destan yazan ve vatanımızı işgalden kurtaran aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizi unutmayacağız, unutturmayacağız. O gece Sakarya’da Valilik Binasını korumaya çalışırken gazi olan sizlerle bu özel gecede buluşmak bir mutluluk kaynağı. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.
KİMLER KATILDI
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İl Müdürü Musa Zor, Sakarya Baro Başkanı Av. Abdurrahim Burak ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Oktar da iftara katılarak gazilerle sohbet etti. İftarın ardından hatıra fotoğrafı çektiren gaziler iftarı düzenleyen 15 Temmuz Derneği’ne ve organize eden Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER