15 Temmuz Şehidi Gökbayrak anıldı 

FETÖ'nün 15 Temmuz 2016'daki hain darbe girişimi sırasında İstanbul'da Şehit olan özel harekat polisi Serdar Gökbayrak, Arifiye'deki kabri başında anıldı 

15 Temmuz Şehidi Gökbayrak anıldı 

sakaryayenihaber.com - 
Fetullahçı teröristlerin 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında Şehit olan kahramanlarımızdan biri Arifiyeli Serdar Gökbayrak'tı... 
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünde görevli özel harekat polisi Serdar Gökbayrak, İstanbul'da cuntacı askerler ile yaşanan çatışmada Şehit oldu. 
Şehit Polis Gökbayrak, alçak girişimin 4. yıl dönümünde Arifiye'deki kabri başında anıldı. 
Anma programına Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Garnizon Komutanı ve 7. Komando Tugay Komutan Vekili Piyade Komando Albay Mustafa Köse, AKP Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Sakarya İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yiğit, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Sakarya İl Müftüsü Hasan Başiş'in okuduğu dua ile program sona erdi. 

Şehidin annesi Ferdane, Eşi Necla, çocukları Ceyda, Elif, Alperen, Kayınpederi Fevzi Dayan, kardeşleri Mesut, Soner, Saim ve ablası Fikriye ile bir süre sohbet eden Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım şehit ailesine başsağlığı ve metanet diledi. Daha sonrasında ise Vali Kaldırım, şehit yakınlarına Türk Bayrağı, Kur'an-ı Kerim ve çiçek takdim etti.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2020, 14:56
banner3
YORUM EKLE