15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ UNUTULMADI

15 Temmuz hain darbe girişiminin 3’üncü yıl dönümünde Sakarya’da düzenlenen etkinlikler kapsamında 5 bin kişiye yemek dağıtıldı, şehitler için mevlit okutuldu, ardından fidan dikildi

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ UNUTULMADI

15 Temmuz hain darbe girişiminin 3’üncü yıl dönümü dün bir dizi etkinlikle başladı. Yıldönümü nedeniyle, dün şehir merkezinde ve ilçelerde de etkinlik yapıldı. Şehir merkezinde yapılan etkinlik kapsamında dün Yeni Camii’nde öğle namazında Mevlit okutuldu. FETÖ’nün başarısızlıkla sonuçlanan 15 Temmuz hain darbe girişiminin 3’üncü yılında öğle namazı sonrası Yeni Cami’nde yaklaşık 5 bin vatandaşa pilav ikramı yapıldı.
YEMEK İKRAMI
Gerçekleşen programa Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu katıldı.  Öğle namazı sonrasında Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir’in pilav dağıtımıyla başlayan programda yaklaşık 5 bin kişiye yemek ikramında bulunuldu. İkramda çok sayıda vatandaş katılarak, protokole sohbet etti. 
ÜÇ FİDAN DİKTİLER
15 Temmuz Darbe girişiminin yıl dönümünde diğer bir etkinlik ise fidan dikimi oldu. Adapazarı Kaymakamlığı ve Orman Bölge Müdürlüğü işbirliğinde 15Temmuz Şehitleri Hatıra Ormanında fidan dikildi.  15 Temmuz hain darbe girişiminin 3 yıl dönümünde şehitler için düzenlenen fidan dikimi etkinliğine; Vali Ahmet Hamdi Nayir, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve Orman Bölge Müdürü Okan Kurşun eşliğinde 3 fidan dikildi.
Serkan OK

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER