17. ULUSLARARASI ŞİİR AKŞAMLARI'NDA FİNAL

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen 17. Uluslararası Sapanca Şiir Akşamları programı bugün Sapanca’da düzenlenecek kapanış programı ile sona erecek.

17. ULUSLARARASI ŞİİR AKŞAMLARI'NDA FİNAL

17. Uluslararası Sapanca Şiir Akşamları bugün 18.00’de Sapanca Sahili İnsan Hakları Parkı’nda gerçekleştirilecek kapanış programı ile sona erecek. Kültür ve sanatla dolu önemli bir organizasyona imza attıklarını belirten Daire Başkanı İbrahim Aktürk, “Her geçen gün çıtamızı daha da yükselterek programramlarımızı zenginleştiriyoruz. Katılımcı şairler ve şiirseverlerin memnuniyet duyduğu, kültür atmosferinin dolu dolu yaşandığı bir süreci geride bırakıyoruz. Kapanış programımıza tüm şiirseverleri davet ediyorum” diye konuştu.
ETKİNLİKLER SÜRECEK
10 Ekim Salı günü başlayan etkinlikler çerçevesinde görkemli bir açılış töreni gerçekleştirdiklerini vurgulayan Aktürk, “Dolu bir salonda, coşkulu bir kalabalıkla örnek bir açılış törenini hep birlikte yaşadık. Söyleşiler, konserler, şiir sunumları programlarımıza renk kattı. Organizasyona 14 Ekim Cumartesi günü Sapanca Sahili İnsan Hakları Parkı’nda gerçekleştireceğimiz kapanış programı ile son vereceğiz. Saat 18.00’da başlayacak programda tüm katılımcı şairler yer alarak şiir sunumu yapacak. Enver Mete Aslan, Turgut Özüfler, Murat Süngü, Ali Tüfekçi ve Yuriy Ryadchenko’dan oluşan grup konser dinletisi sunacak. 17. Uluslararası Şiir Akşamları ile açılışını yaptığımız kültür sanat sezonumuz dolu dizgin devam edecek” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER