177. MÜŞTERİYE HEDİYE: PTT 177 YAŞINDA

Bu sene kuruluşunun 177.yılını kutlayan PTT, kuruluş yıldönümüne özel 177. müşterisine hediye verdi. Sakarya PTT Başmüdürü Yılmaz Demir 177. müşteri olan Recai Güngör’e hediyesini takdim etti.

177. MÜŞTERİYE HEDİYE: PTT 177 YAŞINDA

Klasik posta hizmetleri dışında elektrik, su, kredi kartı tahsilatı, yatırım hesapları, telefon tahsilatları, sosyal yardım ödemeleri, emekli maaş ve kredi kartı ödemeleri, HGS, PTTCell, elektronik imza, kayıtlı elektronik posta, E-devlet şifresi gibi hizmetlerde tercih edilen bir kurum haline gelen PTT bu sene 177.yıldönümünü kutladı. Bu yıla özel olarak 177.müşterisine özel hediye verildi.
LOJİSTİK HİZMET
Sakarya Başmüdürü Yılmaz Demir “1995 yılından sonra tahsilat bankacılığı alanında faaliyet göstermeye başlayan PTT, 2008 yılı Haziran ayında lojistik alanda da yapılanmıştır. Bu sektörden aldığı pay binde oranlarla değerlendirilirken 177. yıldönümünü kutladığımız bugünde önemli oranlarda artmıştır. Ayrıca lojistik hizmetlerin yaygınlaştırılması ve hizmetlerin vatandaşın ayağına götürülmesi çalışmaları hızla devam etmektedir. Bu önemli günün şanslı müşterisini gönülden tebrik ediyorum” dedi.
ÇOK MUTLUYUM
Demir’in konuşmasının ardından  dün 177’nci müşteriye saat ve PTT’nin ajandasını hediye etti.  Hediyeyi alan 60 yaşında ve özel idare emeklisi olan Recai Güngör duygularını şu sözlerle ifade etti: “Beklemediğim bir anda piyangodan çıkar gibi çıktı. Buraya emekli maaşımı almaya gelmiştim ve ne olduğunu anlayamadım. Böyle bir günde hediye aldığım için çok mutluyum” dedi.   Adil Demirel- Şirin Yılmaz    

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER