2. etap başladı

2. etap başladı

2. etap başladı

Sakaryaspor'un 10 günlük Antalya kampı başladı. Tam kadro çalışmalara başlayan Yeşil-Siyahlı ekibimizde yeni transferlerden Burak ve Mustafa'nın bugün kampa katılacağı belirtildi.
Kamp başladı
Sakaryaspor'un 10 günülük Antalya kampı start aldı. Belek Papilion Otel'de kampa giren Yeşil-Siyahlı ekibimiz dün ayağının tozuyla saat 18.00'de ilk antrenmanını gerçekleştirdi. 13 Ocak'a kadar Antalya'da ikinci yarı hazırlıklarını sürdürecek olan Yeşil-Siyahlıların kafile başkalığını As Başkan Ali Kayabaşoğlu yaptı.
Tam kadro
Sakaryaspor'un Antalya kampı mevcut futbolcuların katılımıyla eksiksiz başladı. Dün akşam yapılan çalışmaya tüm futbolcular katılırken takımda morallerin yüksek olduğu belirtildi. Bucaspor ile oynanacak maç nedeniyle karşılaşmada forma giymeyecek oyuncuların sabah antrenman yapacağı bildirildi.
Yeniler
Sakaryaspor'un yeni transferleri Mustafa Sevgi ve Burak Karaduman'ın bugün kampa katılacağı belirtildi. Öte yandan Sakaryaspor'un transferde son görüşmeleri yaptığı oyuncuların en geç 7 Ocak'a kadar kampa katılarak takımla birlikte çalışmalara başlayacağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE