2 kişiyi öldürüp kaçtı

2 kişiyi öldürüp kaçtı

2 kişiyi öldürüp kaçtı

Sapanca Gazipaşa Mahallesi'nde bir iş yerinde alacak verecek meselesi yüzünden çıkan kavgada silahını çeken Vural G. 2 kişiyi tabancayla vurularak öldürüldü.

Kurşun yağdırdı
Sapanca Gazipaşa Mahallesi İzmit Caddesi'nde inşaat malzemeleri satan iş yerine gelen Kürşat Balkaya (40) ve amcasının oğlu Yılmaz Balkaya (48) işyeri sahibi Vural G. ile henüz belirlenemeyen bir nedenle tartıştı. Tartışma sırasında tabancasını çeken Vural G., Kürşat ve Yılmaz Balkaya'ya kurşun yağdırdı. İş yeri sahibi otomobiliyle kaçarken ağır yaralanan 2 kişi 112 Hızır Acil Servis ambulansıyla Toyotasa İlkyardım ve Travmatoloji Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralılardan Kürşat Balkaya acil serviste Yılmaz Balkaya ise ameliyatta yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Kaçan zanlı aranıyor
Ölen amca çocuklarının yakınları, olayı haber alır almaz hastaneye akın etti. Jandarma, gerginlik nedeniyle hastanede geniş güvenlik önlemi aldı. Kriminal ekiplerin iş yerinde yaptığı incelemede çok sayıda boş kovan bulundu. Olayın ardından önlem amacıyla ilçeye Adapazarı'ndan takviye çevik kuvvet ekibi sevk edildi. Cinayetin ardından çalışma başlatan polis, olayla ilgili 1 kişiyi gözaltına aldı. Kaçan iş yeri sahibi Vural G.'nin yakalanması için çalışmalar sürüyor. Kavganın alacak verecek meselesi yüzünden çıkmış olabileceği ileri sürüldü.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE