20'nci yılı kutladılar

Türkiye ve Almanya arasında imzalanan Gençliğe Yönelik Politikalarda İşbirliği Protokolü’nün 20. yıldönümü kutlamaları Almanya’nın Bonn kentinde yapıldı

20'nci yılı kutladılar

Türkiye ve Almanya arasında imzalanan işbirliği protokolünün 20.’nci yıldönümü kutlamaları Almanya’da yapıldı. Kutlamalara Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü yetkilileri, çeşitli Sivil toplum kurumların mensupları ile Sakarya Gençlik Merkezi Müdürü Ali İhsan Çokan ve Gençlik Lideri Fatih Mehmet Parlar’ın da aralarında bulunduğu 28 kişilik heyet katıldı.
HEDİYE VERİLDİ
Türk-Alman Gençlik Değişiminin gelecekteki gelişimi adlı oturumda konuşmacı olan Sakarya Gençlik Merkezi müdürü Ali İhsan Çokan; iki ülke gençliği arasında diyalog ve hoşgörü ortamının sağlanmasına katkı sağlayan gençlik değişimlerinin önemine dikkat çekti. Program bitiminde, Türk-Alman Gençlik Değişimi protokolünün 20. Yılı anısına Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Lideri Yeşim Marangoz tarafından filografi sanatıyla yapılan logo; Almanya Aile, Yaşlılar, Çocuk ve Gençler Federal Bakanlığı yetkilisi Thomas Thomer’e Gençlik Merkezi müdürü Ali İhsan Çokan tarafından takdim edildi.

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE