21 Futbolcu ile görüşüldü

21 Futbolcu ile görüşüldü

21 Futbolcu ile görüşüldü

İpekoğlu, ara transfer döneminde takıma yapacakları takviyeler için 21 futbolcu ile görüşme yapıldığını söyledi. İpekoğlu, takıma en az 8 transfer yapacaklarını kaydetti.
En az 8 takviye
5 Ocak'ta başlayacak olan transfer dönemi öncesinde Sakaryaspor'da takıma yapılacak olan takviyeler için çalışmalara devam ediyor. Teknik Direktör Engin İpekoğlu, şuana kadar tespit ettikleri 21 futbolcu ile görüşme yapıldığını kaydetti. Her mevkie transfer yapılacağını kaydeden İpekoğlu, 'Bütçemize göre en az 8 futbolcu alacağız. Çalışmalarımız devam ediyor' dedi.
Kampa yetişir
İpekoğlu, transferler konusunda yaptığı görüşmelerin olumlu geçtiğini kaydederek, 'Alacağımız oyuncular içinde şuan kulüplerini alacakları nedeniyle federasyona şikayet eden futbolcular var. Onların durumları transfer döneminin başlamasıyla netlik kazanacak. Alacağımız 8 oyuncunun en az 5 tanesi kampa yetişeceğine inanıyorum. Belki hepsi de yetişebilir. Ancak hepsi ilk yarıda takımlarında banko oynamış adamlar' ifadesini kullandı.
Bütçe haftaya
Bugüne kadar yapılan yönetim kurulu toplantılarına katıldığını ifade eden İpekoğlu, transfer bütçesinin önümüzdeki hafta kesinleşeceğini söyledi. İpekoğlu, 'Transferler konusunda gerekli bütçe önümüzdeki hafta netleşecek. Bu konuda yönetimle sürekli temas halindeyiz. Bütçe netleştikten sonra hemen istediğimiz isimlerle sözleşme imzalamayı düşünüyoruz. Bu konuda geç kalmamız gerekiyor' dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE