3 BİN KİŞİYE İFTAR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın geleneksel iftar yemeği, 3 Bin kişilik katılımla gerçekleştirildi. SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul, “Gücünü bu topraklardan alan, dürüst tavrıyla şehre ve ülkeye hayırlı hizmetler sunan büyük bir aileyiz” dedi

3 BİN KİŞİYE İFTAR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın geleneksel iftar yemeği Kazımpaşa Hanedan Tesislerine yapıldı. Düzenlenen iftar yemeğine katılımın çok fazla olduğu dikkatlerden kaçmadı. İftar öncesi tesisler önünde, SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul ve yönetimi tarafından tüm davetliler karşılandı. Düzenlenen iftarda Vali Hüseyin Avni Coş, AKP Milletvekili Ali İhsan Yavuz, MHP Milletvekili Münir Kutluata, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Emniyet Müdürü Osman Babadağı, Jandarma alay Komutanı Adnan Şimşir, Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet Akyüz, SAü Rektörü Muzaffer Elmas, İl Müftüsü İlyas Serenli, Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
İLKELER
Semah gösterileriyle başlayan iftar yemeğinde konuşan SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul, böyle bir ortamda davetlilerle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Ramazan ayının paylaşma ayı olduğunu vurgulayan Kösemusul şöyle devam etti, “Ramazan kardeşlik, istikamet, huzur ve bereket ayıdır. Zorluklarla mücadele eden kardeşlerimizi anlamayı öğreten bir aydır.” SATSO’nun ahlaki ilkelerden asla ödün vermediğinin de altını çizen Kösemusul, “Gücünü bu topraklardan alan, dürüst tavrıyla şehre ve ülkeye hayırlı hizmetler sunan büyük bir aileyiz. SATSO çatısı altında buluşan herkesin kalbi ilimiz için atıyor” dedi. Kösemusulun konuşmalarının ardından İl Müftüsü İlyas Serenli, iftar duası ettirdi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE