3 YAŞINDAKİ ÇOCUK, ANNESİ VE DAYISI HASTANELİK OLDU: PARKTA DEHŞET

Ozanlar Mahallesi Perşembe Pazarı arkasında bulunan Park’ta önceki akşam saatlerinde meydana gelen olayda, biri çocuk, biri bayan üç kişi, iki kişi tarafından darp edildi.

3 YAŞINDAKİ ÇOCUK, ANNESİ VE DAYISI HASTANELİK OLDU: PARKTA DEHŞET

ÇOCUĞUYLA BİRLİKTE
Edinilen bilgiye göre olay önceki akşam Ozanlar Mahallesinde bulunan parkta meydana geldi. İş çıkışı çocuğu ile birlikte parka giden  N.K. isimli bayan, 3 yaşındaki çocuğu M.A.K’nın oyun aletlerinde oynamasını izlerken  parkta  bulunan iki şahıs etrafa rahatsızlık vermeye başladı. Şahısların taşkınlığını gören N.K.’nın erkek kardeşi  Y.Ç.de bir süre sonra, ablası ve yeğeninin yanına geldi.
SERBEST BIRAKILDILAR
Y.Ç. isimli genç, parkta bulunan iki kişiden müzik sesini kısmalarını istedi. Uyarı üzerine iki şahıs, bir anda anne N.K. kardeşi Y.Ç ve minik çocuk M.A.K.’ya saldırdı.  Olayın 155’e haber verilmesi  üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, saldırganları gözaltına aldı. Annesi ve dayısıyla hastaneye kaldırılan 3 yaşındaki çocuk iç kanama şüphesiyle dün öğlen saatlerine kadar hastanede tutuldu. N.K ve Y.Ç ise taburcu edildi. Saldırganlar ise ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE