31 MART SEÇİMLERİYLE YENİLENEN İLK MECLİSLER BUGÜN TOPLANACAK
: MECLİSLER TOPLANIYOR

31 Mart yerel seçimlerinin ardından yenilenen Adapazarı ve Büyükşehir Belediye Meclislerinin ilk toplantısı bugün yapılacak. Ekrem Yüce ve Mutlu Işıksu’nun başkanlık edeceği oturumlarda başkanvekilleri ve komisyon üyeleri seçilecek

31 MART SEÇİMLERİYLE YENİLENEN İLK MECLİSLER BUGÜN TOPLANACAK
: MECLİSLER TOPLANIYOR

76 MECLİS ÜYESİ
31 Mart yerel seçimlerinin ardından yenilenen Adapazarı ve Büyükşehir Belediye Meclislerinin ilk toplantısı bugün yapılacak. Bugün 14.00’da Başkan Ekrem Yüce başkanlığında gerçekleştirecek Büyükşehir Belediye Meclisi’nde 76 Büyükşehir Meclis Üyesi, 15 maddeden oluşan gündemi görüşecek.
SEÇİMLER YAPILACAK
Büyükşehir Belediyesi’nin 31 Mart seçimlerinin ardından gerçekleştirilecek ilk oturumunda Meclis Başkanvekilleri, kâtip üyeler, encümen üyeleri, komisyon üyelerinin belirlenmesinin yanı sıra Marmara Belediyeler Birliği ve Türk Dünyası Belediyeler Birliği ile OSB’lerde Büyükşehir Belediyesi’ni temsil edecek üyeler de belirlenecek.
6 MADDE GÖRÜŞÜLECEK
Adapazarı Belediye Meclisi de bugün 11.00’de toplanıyor. Oturumda komisyonlara ve encümene üye seçimi yapılacak. Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’nun başkanlığında gerçekleştirilecek meclis toplantısına Cumhur İttifakı meclis üyelerinin yanı sıra İyi Partili 7 ve CHP’li bir meclis üyesi de katılacak. Oturumda 6 madde görüşülerek karara bağlanacak.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort