31 MART'TA GÖREVİ BIRAKACAK OLAN BAŞKAN ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR: ESNAFA VEDA ETTİ

SESOB Başkanlar Kurulu Toplantısı’na katılarak esnafa veda eden Başkan Toçoğlu, “Birlikte pek çok çalışmaya imza attık. Ortak projeler ürettik. Sakarya esnafıyla birlikte gelişmeye ve büyümeye devam edecek” dedi

31 MART'TA GÖREVİ BIRAKACAK OLAN BAŞKAN ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR: ESNAFA VEDA ETTİ

SEN OTEL’DE YAPILDI
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SESOB’un düzenlediği Başkanlar Kurul Toplantısı’na katıldı. Sen Otel’de gerçekleştirilen toplantıda Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra SESOB Başkanı Hasan Alişan ve Başkanlar Kurulu üyeleri yer aldı. SESOB Başkanı Hasan Alişan, Başkan Toçoğlu ile uyum içerisinde çalışarak esnafa hizmet ettiklerini belirtti.
GÖREVİM SONA ERİYOR
10 yıllık Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini 31 Mart’ta tamamlayacağını ifade eden Başkan Toçoğlu, “Geride bıraktığımız süreçte birlikte pek çok çalışmaya birlikte imza attık. Ortak projeler ürettik. Esnaf odalarımızla iletişim halinde olduk. Hamdolsun bugün buradaki tablo oluşturduğumuz samimiyet ve beraberliğin tezahürüdür” dedi.
İŞGÜCÜ POTANSİYELİ
Başkan Toçoğlu, “Sakarya bugün iş gücü potansiyeliyle büyüyen ve gelişen bir şehir. Her zaman ifade ettiğim gibi biz Sakarya’yı bugünlere hep birlikte getirdik. Kimsenin gönlünü kırmadan aranızdan bu şekilde güzel ayrılmaktı ve görüyorum ki bunu başarmışım. Allah herkese böyle bir tabloyla bu işleri sonlandırmayı nasip etsin” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin düzenlediği Başkanlar Kurul Toplantısı’na katıldı. Sen Otel’de gerçekleştirilen toplantıda Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra SESOB Başkanı Hasan Alişan ve Başkanlar Kurulu üyeleri yer aldı. Başkan Toçoğlu, Türkiye Boks Şampiyonası’nda kendi kategorisinde Türkiye Birincisi olan Geyve Anadolu Lisesi 10. sınıf öğrencisi Ece Asude Ediz’e ödülünü takdim etti. SESOB Başkanı Hasan Alişan ve Süpürgeciler esnafı günün anısına Başkan Toçoğlu’na hediye verdi.
SAMİMİYETLE DİNLEDİ
SESOB Başkanı Hasan Alişan, 10 yıldan beri Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı yapan Zeki Toçoğlu ile uyum içerisinde çalışarak esnafa hizmet ettiklerini belirterek, “Mensuplarımızın elde ettiği hizmetlerin yanı sıra bizde birlik olarak başkanımızla birlikte gerçekleştirdiğimiz projeler ile her zaman şehrimiz için çalıştık. Görev yaptığı süre boyunca her zaman esnafın yanında olan Başkanımıza temsil ettiğim birliğim ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Esnafın sorunlarını her zaman samimiyetle dinleyen ve kalıcı çözümler üreterek yanımızda olduğunu hissettiren Başkanımız Zeki Toçoğlu’nu aramızda görmekten gurur duymaya devam edeceğiz” dedi.
ORTAK PROJELER ÜRETTİK
Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin üyeleriyle bir arada olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek sözlerine başlayan Başkan Toçoğlu, “10 yıllık Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevimi 31 Mart’ta tamamlayacağım. Geride bıraktığımız süreçte birlikte pek çok çalışmaya birlikte imza attık. Ortak projeler ürettik. Esnaf odalarımızla iletişim halinde olduk. Hamdolsun bugün buradaki tablo oluşturduğumuz samimiyet ve beraberliğin tezahürüdür” dedi.
BÜYÜYEN ŞEHİR SAKARYA
Başkan Toçoğlu, sözlerini şu şekilde sonlandırdı: “Sakarya bugün iş gücü potansiyeliyle ve ekonomisiyle her geçen gün büyüyen ve gelişen bir şehir. Her zaman ifade ettiğim gibi biz Sakarya’yı bugünlere hep birlikte getirdik. Benim için önemli olan kimsenin gönlünü kırmadan aranızdan bu şekilde güzel ayrılmaktı ve görüyorum ki bunu başarmışım. Allah hepinizin işini rast getirsin. Allah herkese böyle bir tabloyla bu işleri sonlandırmayı nasip etsin. Hepinize bol, bereketli, hayırlı işler diliyorum”Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER