33 Bin kişiye eğitim

Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları’nda(SAMEK) bugüne kadar 33 binden fazla kişinin eğitim gördüğü açıklandı. Kursiyerlerden Ümmügülsüm Piyadeci, ünlülere de kıyafet dikmeye başladığını söyledi

33 Bin kişiye eğitim

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Yaygın Eğitim Şube Müdürlüğü bünyesindeki Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları’nda(SAMEK) bugüne kadar 33 binden fazla kişinin eğitim gördüğü açıklandı. Kursiyerlerden Ümmügülsüm Piyadeci, SAMEK ile hayatının değiştiğini söyledi. Piyadeci, “SAMEK’le hayallerimi gerçeğe taşıdım. SAMEK’le 8 yıl önce dikiş kursuna katılarak tanıştım. O günden bu yana Şükriye Tutkun gibi ünlüler de dâhil birçok kişiye kıyafet dikiyorum” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ
“Şimdi müşterilerimi ben seçiyorum” şeklinde konuşan Piyadeci, “SAMEK’te kazandığım müthiş güvenle hayallerimi gerçeğe taşıyabiliyorum. Elimden geldikçe SAMEK’te daha çok şey öğrenip, insanlara bir şeyler sunmak istiyorum. Birçok kişiden butik açma teklifi aldım ancak çalışma hayatına girmek istemiyorum. Hobilerimi yeteneklerimle harmanlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bize bu imkânları veren ve kendimize güveni arttıran SAMEK’e ve emeği geçenlere teşekkür ederim” diye konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE