4.4 şiddetinde deprem!

Ege Denizi açıklarında şiddetli bir deprem meydana geldi. Deprem, İzmir'in birçok yerinden de hissedildi. Kandilli Rasathanesi tarafından yapılan son dakika açıklamasında, depremin büyüklüğü 4.4 olarak duyuruldu. 

4.4 şiddetinde deprem!

AFAD, Ege Denizi açıklarında meydana gelen depremin İzmir'in Urla, Seferihisar ve Çeşme ilçelerinde de hissedildiği bilgisini duyurdu. Deprem nedeni ile kısa süreli bir panik yaşanırken can ve mal kaybı olup olmadığı bilinmiyor. Kandilli Rasathanesi ise depremin merkez üssünü Akdeniz açıklarındaki Oniki Adalar, şiddetinin ise 4.4 olduğunu bildirdi

Son dakika haberleri... AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından duyurulan son depremler verilerine göre, Ege Denizi açıklarında saat 16.40'da şiddetli bir deprem meydana geldi. Deprem, İzmir'in birçok ilçesinde de hissedildi.

İZMİR'DE KORKUTAN DEPREM!
AFAD tarafından yapılan son dakika açıklamasında, depremin şiddeti 4.3 olarak duyurulurken İzmir'in Urla, Seferihisar ve Çeşme ilçelerinden de hissedildiği bilgisi paylaşıldı. AFAD ayrıca, depremin 5.18 km derinlikte gerçekleştiğini kaydetti.

KANDİLLİ RASATHANESİ DE DUYURDU!

Kandilli Rasathanesi tarafından da İzmir'in birçok yerinde hissedilen depreme ilişkin açıklama geldi. Kandilli, depremin merkez üssünün Akdeniz'in Oniki Adalar açıklarında meydana geldiğini bildirirken şiddetini 4.4, derinliğini 14.1 km olarak kamuoyuna duyurdu.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2020, 20:40
banner3
YORUM EKLE