5 yılda 8 birincilik

SAÜ Vakfı Özel Okulları Kurucu Temsilcisi ve Eğitim Koordinatörü Doç. Dr. Ahmet Eskicumalı, “TEOG sınavında Okulumuz son 5 yılda 8 Türkiye birinciliği alarak Sakarya’mızı başarı ile temsil etmiştir” dedi

5 yılda 8 birincilik

TEOG SINAVI
Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel Ortaokulu, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında önemli bir başarıya imza attı. Okul öğrencilerinden Dilara Anabolu, il genelinde en yüksek oyu alarak birinci oldu. SAÜ Vakfı Özel Okulları Kurucu Temsilcisi ve Eğitim Koordinatörü Doç. Dr. Ahmet Eskicumalı yaptığı açıklamada, “Okulumuz son 5 yılda 8 Türkiye birinciliği alarak Sakarya’mızı Türkiye genelinde başarı ile temsil etmiştir. Bu yıl da Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel Ortaokulu öğrencisi Dilara Anabolu, TEOG sınavında Sakarya ili genelinde en yüksek puanı alarak il birinciliğini elde etmiştir” dedi.
TEBRİK ETTİ
TEOG sınavına giren 42 öğrencinin aldıkları puanlarla büyük bir başarı elde ettiğini söyleyen Eskicumalı, “Bütün öğrencilerimizi ve özellikle Sakarya birinciliği elde eden Dilara Anabolu’yu elde ettikleri başarıdan dolayı tebrik ediyor ve bundan sonraki eğitim- öğretim hayatlarında başarılarının devamını diliyorum. Öğrencilerimizi büyük bir özveri ile yetiştiren saygıdeğer idareci ve öğretmenlerimize ve öğrencilerimizin kıymetli velilerine şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE